V nedeľu doobeda odohrala juniorka Spartaku 10. kolo TIPOS III. Ligy západ proti predposlednému Novému Mestu nad Váhom. Prvý polčas góly nepriniesol, a tak bolo všetko otvorené na obe strany. Po viacerých striedaniach na oboch stranách gól napokon padol, no do siete Trnavy. V 71. minúte sa presadil Lukáš Šebek. Konečnú podobu výsledku pridal v 84. minúte Daniel Rapavý. Po 10. kole tak patrí rezerve Spartaku Trnava 11. mieste, na ktorom majú 10 bodov.

FC Spartak Trnava B 0:2 (0:0) AFC Nové Mesto nad Váhom

FC ST B: Urminský, Drozda (79. Martinka), Grík, Daniel, Chukwudi (62. Drobena), Pavlovčík (52. Kareem), Horvát, Mihálek, Oršula (C), Kelemen, Yilmaz (66. Bencz)

AFC NM: Vavrúš, Kubrický, Múdry, Šupka (C), Jurica, Držík, Iboš (59. Buček), M. Šebek (90. Miklovič), Živčic (82. Zula), Rapavý (88. Hegyi), L. Šebek (86. Sekerka)

Góly: 71. L. Šebek, 84. Rapavý

ŽK: Kareem – Živčic, Držík, L. Šebek

Peter Gaži: "V zápase sme predviedli jeden zo slabších výkonov, napriek tomu nemôžem povedať, že nás súper herne prevýšil. V prvom polčase nás neohrozil, v druhom však potrestal obe naše chyby. My sme sa snažili o zakladanie a vedenie postupného útoku, ale do zakončenia sme sa proti dobre organizovanému súperovi, hrajúcemu na hrane pravidiel, dostávali len minimálne. Najbližšie nás čakajú dva ťažké zápasy na ihriskách súperov, kde musíme podať lepší výkon ako dnes, pokiaľ chceme byť úspešní."