FC Spartak Trnava pripravil na zvyšok sezóny dva zaujímavé projekty pre deti. Ten prvý je určený pre deti základných škôl do 15 rokov a má názov „ŠKOLY NA SPARTAK“. V rámci neho budú mať možnosť žiaci základných škôl navštevovať ligové zápasy Spartaka Trnava bezplatne.

„Naším zámerom nie je, aby boli deti iba akousi divadelnou kulisou a vypĺňali štadióny počas zápasov, na ktoré nemôžu ísť kvôli trestu iní fanúšikovia. My ich pozývame na všetkyzápasy. Spartak Trnava má záujem vychovávať na novom Štadióne Antona Malatinského novú generáciu fanúšikov, ktorí budú o pár rokov nositeľmi kultúry na futbalových štadiónoch. Pre deti bude vyhradený sektor, do ktorého nebudú mať prístup iní fanúšikovia, aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť. Samozrejmosťou je občerstvenie a primeraný servis. V prípade skupiny má voľný vstup aj dospelý dozor za každých desať detí,“ povedal PR manažér klubu Patrik Velšic.

To však nie je všetko a najaktívnejší fanúšikovia dostanú od klubu odmenu. Projekt potrvá do konca sezóny 2019/2020 a pre školu, z ktorej sa najviac žiakov zúčastní futbalových zápasov, zabezpečí klub trojdňový výlet na konci školského roka pre vybranú triedu. Pedagógovia zasa dostanú ako darček návštevu vybraného zápasu Spartaka Trnava v skyboxe.

Druhý, podobný projekt „PRÍPRAVKY NA SPARTAK“ je určený pre mladých futbalistov. Futbalové oddiely, ktoré majú mládežnícke kategórie do 12 rokov môžu opäť zadarmo navštíviť ligové zápasy Spartaka Trnava.

Aj tento projekt potrvá do konca sezóny 2019/2020 a dva futbalové kluby, z ktorých sa najviac hráčov zúčastní futbalových zápasov, dostanú ako darček možnosť zahrať si vzájomný zápas na hlavnej ploche Štadióna Antona Malatinského.

Podmienkou oboch projektov je nahlásiť záujem vždy pred domácim zápasom mailom na adrese vstupenky@fcspartaktrnava.com.