Ďalšou posilou na stopérsky post je 24-ročný Jozef Menich, ktorý podpísal zmluvu so Spartakom na jeden rok s opciou. „Naskytla sa nám možnosť jeho angažovania. V prípravnom zápase s Olomoucom presvedčil trénera a rozhodli sme sa, že to môže byť pre nás dobrá alternatíva na post stopéra. Charakterovo veľmi rýchlo zapadol do novotvoriaceho sa kolektívu,“ pochválil novú posilu športový riaditeľ Andrej Kostolanský.

„Som strašne rád, že sme sa dohodli a vnímam to ako výzvu byť v takom klube. Dúfam, že sa čo najskôr adaptujem v mužstve, spoznám sa s chalanmi a spoločne vybojujeme nejaký úspech,“ povedal Jozef Menich, ktorý prišiel do Spartaka zo Serede, no ligu okúsil aj na Liptove. „Vždy sme sa do Trnavy tešili, že budeme hrať na tomto krásnom štadióne. Teraz to vidím viac aj z druhej strany a je to na vysokej úrovni. Teším sa na skvelých fanúšikov, že budú teraz hnať aj mňa, keď budem mať dres Spartaka.“

V drese Ružomberka pred dvoma rokmi nastúpil aj v predkolách Európskej ligy, ktorá čaká onedlho aj červeno-čiernych. „Každý futbalista túži hrať takéto zápasy. Zažil som predkolá Európskej ligy za Ružomberok a veľmi sa na to opäť teším, je to niečo iné. Najskôr nás ešte predtým čaká Superpohár,“ ukončil svoje rozprávania J. Menich.