Juniori Spartaka Trnava odštartujú letnú prípravu 3. júla. Trénerský tím okrem Ekhardta doplní asistent Marek Ujlaky a brankárov prevezme Tomáš Čechovič.

Okrem spomínaných mien sa budú zapájať i tréneri z dorastu, najmä Michal Gašparík, ktorý od novej sezóny nahradí Stanislava Maceka na lavičke Spartaka U19. Niektoré tréningové jednotky môžu byť v súčinnosti so staršími dorastencami. Klub chce takýmto spôsobom prepojiť mládežnícky futbal s dospelým. Doterajšia trénerská dvojica Marián Šarmír a Sameh Nawar po vypadnutí do tretej ligy v klube končia.

Tréningový proces absolvuje juniorka na ihriskách trnavskej Slávie. Majstrovské zápasy sa odohrajú na Lokomotíve. Všetko je však v štádiu legislatívneho riešenia, keďže je potrebná pasportizácia. Vedenie klubu vychádza v ústrety fanúšikom a hracie dni stanovilo na nedeľu 10.30 hod. V minulosti obľúbenom čase, v rámci ktorého si cestu na štadión našlo množstvo ľudí.

Tréner Ekhardt nie je pre fanúšikov žiadnou neznámou. Juniorku andelov viedol už v sezóne 2013/2014. K dispozícii bude mať štrnásť hráčov plus brankárov. V mužstve budú najmä futbalisti, ktorí vyjdu z dorasteneckých družstiev. Doplnia ich hráči z hlavného mužstva Spartaka, ktorí nebudú dostatočne vyťažení v najvyššej slovenskej súťaži Fortuna lige, alebo sa potrebujú rozohrať po zranení. Viac informácii Vám budeme postupne prinášať na našej webstránke.