Galavečera "Andel roka 2016" sa môžu zúčastniť aj fanúšikovia. Stačí, ak si zakúpia vstupenku v cene 10 eur.

Futbalový večer bude naozaj bohatý. Počas deväťdesiat minútového programu si Spartak Trnava pripravil korunovanie najlepších hráčov. Absolútny víťaz získa Cenu Ladislava Kunu. Šancu na jej zisk majú piati futbalisti - Lukáš Greššák, Adam Jakubech, Erik Jirka, Martin Mikovič a Ivan Schranz (v abecednom poradí). Zvyšné poradie: 6. Halilovič (2,9 %), 7.-8. Godál, Sloboda (1,9 %), 9.-10. Košťál, Tambe (1,3 %), 11.-13. Bello, Čonka, Horník (0,8 %), 14. Kadlec (0,6 %), 15.-16. Janso, Hladík (0,4 %), 17. Čögley (0,2 %). O cene pre najlepšieho hráča rozhodovali svojimi hlasmi fanúšikovia.

Okrem toho je pripravená Cena Miroslava Karhana pre najlepšieho mládežníka, Cena Anny Belkovej pre najlepšiu hráčku a Cena Jozefa Adamca, ktorú získa najkrajší gól. O ňom opäť rozhodnú fanúšikovia v internetovej ankete, ktorú už čoskoro zverejníme na našom webe. Novinkou je klubová Sieň slávy, do ktorej sa každoročne uvedie jedna z legiend Spartaka Trnava.

Vedenie klubovej televízie Spartak TV robí všetko pre to, aby mohla odvysielať priamy prenos. V rámci programu vystúpi známy muzikálový spevák a herec Patrik Vyskočil.

Galavečer sa uskutoční v pondelok 30.1. od 19.00 hod v kinosále (Cinemax) trnavskej City Arena. Kapacitne pojme dvesto osôb. Organizátori nechcú zostať iba pri premiérovom ročníku, radi by z odovzdávania cien urobili každoročnú tradíciu. Lístky v cene 10 eur sú v predaji vo fanshope Spartaka Trnava do 27. januára.